Ekibimiz

YURDAKUL DOĞAN

YURDAKUL DOĞAN

İstanbul Ünv. ve Anadolu Ünv. nden mezun oldu. Farklı sektörler ve görevlerde 16 yıllık deneyimin ardından 2011 yılında Vizyon Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı şirketini kurdu. Yönetim sistemleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Satış, Pazarlama, İletişim Teknikleri, Liderlik gibi birçok konuda uzmanlıklar aldı. Beş ayrı branşta uluslararası geçerli Yönetim Sistemleri uzmanlıkları olup, aynı zamanda TSE Yönetim Danışmanlığı Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibidir. Üst düzey ekibiyle birlikte kurumsallaşma, verimlilik, insan kaynakları yönetimi, kurumsal eğitimler, ihracat danışmanlığı gibi çalışmalar yürütmektedir. Çalışmalarının yanında çeşitli konularda üst düzey zirveler de düzenlemektedir.

Evrim Cabbaroğlu

Evrim Cabbaroğlu

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Middlesex Üniversitesi’nin “Organizasyonlarda Liderlik, Koçluk ve Danışmanlık” yüksek lisans programını tamamlamıştır. İK Yönetimi alanında Koç Topluluğu’nun farklı şirketlerinde yaklaşık 15 yıllık deneyim sahibi olan Evrim Cabbaroğlu, 2014 yılından bu yana çeşitli sektörlerde organizasyonlara; bütünsel liderlik gelişimi, kadın liderliği, takım ve sistem yönetimi, kurumsal koçluk ve mentorluk sistemleri konularında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsünde kıdemli öğretim görevlisi olarak MBA ve Executive MBA öğrencilerine koçluk yapmakta; liderlik, koçluk, ve sosyal girişimcilik/insan odaklı tasarım alanlarında dersler vermektedir. YD Vizyon’ un liderlik ve koçluk programlarının lideridir.

Ezgi Demir

Ezgi Demir

2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Nöropsikiyatri Hastanesi Nöropazarlama yüksek lisansı yapmıştır. Profesyonel kariyerine PhilipMorris'te ticari pazarlama uzman yardımcısı olarak başlamış olup, daha sonra Mey İçki'de ürün müdür yardımcılığı, ürün müdürlüğü ve şarap kategorisi grup ürün müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 3M'de sağlık kategorisi Ortadoğu, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazar geliştirme müdürü görevinde bulunmuştur. YD Vizyon’ un Marka Yönetimi ve Pazarlama programlarının lideridir.

Bahar Pınarlı

Bahar Pınarlı

Bahar Pınarlı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup Cornell Üniversitesi’nde “ Leadership and Management “ programını bitlirmiştir.11 yıl boyunca lojistik hava taşımacılığı ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren DHL firmasında farklı satış pozisyonlarında görev yapmıştır. Sonraki 10 yıl boyunca Turkcell ve Fideltus İleri Teknoloji firmalarında Satış Müdürü pozisyonunda çalışmıştır.Farklı sektörlerde Business to Business ( B2B ) ve Business to Consumer ( B2C ) alanında tecrübesi olan Bahar Pınarlı , Sony Mobile firmasında Kıdemli Kanal Satış Müdürü pozisyonunda görev yapmıştır. YD Vizyon’ un Satış programlarının lideridir.

Fatoş HAMAMCI

Fatoş HAMAMCI

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine 1998 yılında Delphi Packard’da Üretim Sorumlusu olarak başladı. 2001-2004 yılları arasında yine aynı şirkette Yalın Üretim lideri olarak çalışmaya devam edip; 2004 yılında Ege Endüstri A.Ş ‘de Üretim Planlama ve Yalın üretim şefi olarak çalışmaya başladı. 2007 yılından itibaren Schneider Electric’ te Metot ve Yatırım Sorumlusu olarak çalışmaya devam etti. Uzmanlık alanı Yalın Üretim Sistemleri, Ergonomi, MTM, İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği olup, 2013 yılında A tipi İş sağlığı ve İşçi Güvenliği Uzmanılığı belgesi, 2016 yılında MTM BLUE CARD almıştır. YD Vizyon Verimlilik programlarının lideridir.

Ruken TURHAN

Ruken TURHAN

2003 yılında Ankara Üniversitesi Matematik Bölümünü tamamlamıştır. 2011 yılında Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümünde Yüksek Lisans proğramına katılmıştır. 15 yıllık mesleki tecrübesinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumların, insan kaynakları departmanlarında farklı pozisyonlarda süreç iyileştirme, sistem kurulumları, insan kaynakları analitiği ve performans değerlendirme konularında görev almıştır.Son olarak Denizbank İnsan kaynakları departmanında IK analitiği ve Performans Yönetimi bölümünde yönetmenlik yapmış, HR Excellence Award 2017 – Best Technology Deployment ödüllü “Deniz’de” kurum içi mobil iletişim projesinde Proje Yöneticisi olarak rol almıştır. YD Vizyon’un İnsan Kaynakları programlarının lideridir.