Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız işletmelerde profesyonel kurumsallaşmayı sağlayarak, güçlenmelerine katkıda bulunmak ve gelecekteki büyümelerine temel sağlamak amacıyla Yurdakul Doğan tarafından 25 Ekim 2011’de kurulmuştur. İzmir merkezli olan firmamızın çalışma alanı tüm Türkiye ve tüm dünyadır. Müşterilerimizin, kurumsal yapılarını, sektörlerini ve katılımcıların özelliklerini dikkate alarak tüm programları kurumun talep ve ihtiyacına göre tasarladığımız programlar ve eğitimlerle, müşterilerimize özel programlar ve çözümler sunabilmekteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz; Türk sanayisinin kurumsallaşması için etkin olarak çalışmak, proaktif lider yöneticilere sahip olmaları için gerekli desteği vermek, ulusal ve uluslararası stratejik yönetimlere sahip olmaları için çalışarak vizyoner projeler üretmektir. Aynı zamanda Bireylerin ve kurumların sürekli gelişimine katkı sağlayan ve iş etiğini her zaman gözeten daimi bir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Türk sanayisini kurumsallaşmış ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamış, proaktif lider yöneticilere sahip, global pazarda pay sahibi ve tercih edilir konumda görmektir. Kurumların en değerli varlığı olan çalışanları, verdiğimiz hizmetlerle daha da donanımlı olmalarını sağlayan, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini dünya ölçeğine taşıyan, alanında öncü, yenilikçi ve uygulamacı bir şirket olmak.

Şirket Profili

Firmamız 25 Ekim 2011 de Yurdakul Doğan tarafından kurulmuştur. İşletmelerde profesyonel kurumsallaşmayı sağlayarak, işletmelerin güçlenmesine katkıda bulunarak gelecekteki büyümelerine temel sağlamak amacıyla kurulmuştur. İzmir merkezli olan firmanın çalışma alanı tüm Türkiye ve tüm dünyadır.

Firmamız, kurumsal müşterimizin, kurumsal yapılarının, sektörlerinin ve ayrıca katılımcılarının özelliklerini dikkate alarak her programı ihtiyaca göre tasarladığımız için içerikleri talep doğrultusunda düzenleyebilmekte, müşterimize özel programlar ve çözümler sunabilmektedir.

İlkelerimiz

İnsana Önem ve Saygı / Sürekli Gelişim / Bilimsellik / Güven