Ekibimiz

YURDAKUL DOĞAN

YURDAKUL DOĞAN

İstanbul Ünv. ve Anadolu Ünv. nden mezun oldu. Farklı sektörler ve görevlerde 16 yıllık deneyimin ardından 2011 yılında Vizyon Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları Danışmanlığı şirketini kurdu. Yönetim sistemleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Satış, Pazarlama, İletişim Teknikleri, Liderlik gibi birçok konuda uzmanlıklar aldı. Beş ayrı branşta uluslararası geçerli Yönetim Sistemleri uzmanlıkları olup, aynı zamanda TSE Yönetim Danışmanlığı Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibidir. Üst düzey ekibiyle birlikte kurumsallaşma, verimlilik, insan kaynakları yönetimi, kurumsal eğitimler, ihracat danışmanlığı gibi çalışmalar yürütmektedir. Çalışmalarının yanında çeşitli konularda üst düzey zirveler de düzenlemektedir.

Evrim YERLİ

Evrim YERLİ

Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında Middlesex Üniversitesi’nin “Organizasyonlarda Liderlik, Koçluk ve Danışmanlık” yüksek lisans programını tamamlamıştır. İK Yönetimi alanında Koç Topluluğu’nun farklı şirketlerinde yaklaşık 15 yıllık deneyim sahibi olan Evrim Yerli, 2014 yılından bu yana çeşitli sektörlerde organizasyonlara; bütünsel liderlik gelişimi, kadın liderliği, takım ve sistem yönetimi, kurumsal koçluk ve mentorluk sistemleri konularında eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsünde kıdemli öğretim görevlisi olarak MBA ve Executive MBA öğrencilerine koçluk yapmakta; liderlik, koçluk, ve sosyal girişimcilik/insan odaklı tasarım alanlarında dersler vermektedir.

Ezgi Demir

Ezgi Demir

2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Nöropsikiyatri Hastanesi Nöropazarlama yüksek lisansı yapmıştır. Profesyonel kariyerine PhilipMorris'te ticari pazarlama uzman yardımcısı olarak başlamış olup, daha sonra Mey İçki'de ürün müdür yardımcılığı, ürün müdürlüğü ve şarap kategorisi grup ürün müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 3M'de sağlık kategorisi Ortadoğu, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazar geliştirme müdürü görevinde bulunmuştur. Aynı bölüm ve bölgede direktörlük görevine yükselmiştir.

Bahar Pınarlı

Bahar Pınarlı

Bahar Pınarlı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup Cornell Üniversitesi’nde “ Leadership and Management “ programını bitirmiştir.11 yıl boyunca lojistik hava taşımacılığı ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren DHL firmasında farklı satış pozisyonlarında görev yapmıştır. Sonraki 10 yıl boyunca Turkcell ve Fideltus İleri Teknoloji firmalarında Satış Müdürü pozisyonunda çalışmıştır.Farklı sektörlerde Business to Business ( B2B ) ve Business to Consumer ( B2C ) alanında tecrübesi olan Bahar Pınarlı , Sony Mobile firmasında Kıdemli Kanal Satış Müdürü pozisyonunda görev yapmıştır. Bullitt ülke müdürü ve Techpoint satış & pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Axoft ülke müdürüdür. YD Vizyon’ un Satış programlarının lideridir.

.. ..

.. ..